web analytics
Sitemizde şuan toplam 342 film bulunmaktadır.

FİLMİN YÜKLENMESİ BİRAZ UZUN SÜRMEKTEDİR LÜTFEN BEKLEYİNİZ.

Türk Erotik film izle 2016 Yeni

17
( Yüksek Kalite )


Türk erotik film denilince akla gelen ilk 2016 filmi olan bu filmde izleyecekleriniz aklınızı alacak. Neden mi sorusuna vereceğimiz cevap izlemeye başlayınca anlayacaksınız diyebiliriz. Türk erotik filmlerinin en yenisi sayılan bu filmde anlatılanlar hakkında bir kaç özet geçelim.

Ayşe ve hakan ın başından geçen bu olaylar tamamen kurgudur. Ayşe köyden yola çıkan bir kadın şehire yerleşmek isteyen hayali olan bir kadın ve onu bu kötü yola sokan hakan başından beri onu takip etmektedir. Daha sonra şehire gelir gelmez onu otobüsten alıp evine götürür ayşe ile biraz görüşmeden sonra nasıl çok para kazancağını anlatır bi kaç iş önerir fakat ayşe bunlara yanaşmaz. Tabi hakan da kötü emelleriyle ayşeye sahip olmak ister ayşeyi sarhoş edip yatak odasına atar ve bir çok fotoğraf çektirir bunlarla şantaj yaparak ayşeyi kötü yola sokar. Daha sonrasında meşhur olan ayşenin erotik filmleri patlamaya başlar. Türk erotik film dalında adı duyulan ayşenin paraya para demediği günler yaklaşır ve hakandan bunun intikamını almak için bir çok değişik yola baş vurur. Tabi bunlarla beraber gelişen bir çok olayın da izleyicisi takipçisi olacaksınız. Şimdiden iyi seyirler dileriz.

FILM BILGILERI
Türk Erotik film izle 2016 Yeni

Türk erotik film denilince akla gelen ilk 2016 filmi olan bu filmde izleyecekleriniz aklınızı alacak. Neden mi sorusuna vereceğimiz cevap izlemeye başlayınca anlayacaksınız diyebiliriz. Türk erotik filmlerinin en yenisi sayılan bu filmde anlatılanlar hakkında bir kaç özet geçelim. Ayşe ve hakan ın başından geçen bu olaylar tamamen kurgudur. Ayşe köyden yola çıkan bir kadın şehire […]

Tür: Erotik film izle

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?