Taksim Günlük kiralık daire

İstanbul’da konaklama söz konusu olduğunda pek çok konaklama seçenekleri bulunuyor. Son zamanlarda revaçta olan konaklama seçeneği ise günlük kiralık dairedir. Adından da anlaşılabileceği gibi günlük ödeme şartıyla konaklayabileceğiniz günlük kiralık daireleri istediğiniz süre uzunluğunda kiralayabilirsiniz.

Taksim, merkeze 15 km uzaklıkta, Atatürk havalimanını sınırlarında barındıran ve deniz yolu ile de ulaşım yapılabilecek bir ilçemizdir. Bu nedenlerden dolayı pek çok yerli yabancı turist konaklamak için ilçeyi tercih etmektedir. Taksim konaklama fiyatları tercih edeceğiniz seçenek ile orantılı değişecektir. Taksim konaklama seçenekleri arasında 3-5 yıldızlı otel, motel, günlük kiralık daire, pansiyon vb. bulunuyor. Son zamanlarda revaçta olan konaklama türü taksim günlük kiralık daire İlçenin neredeyse tüm semtlerinde günlük kiralık daire hizmeti sağlanmaktadır. taksim günlük kiralık daire fiyatları 50 TL – 100 TL arasında değişkenlik gösteriyor. Konaklama maliyetini düşük tutmak istiyorsanız günlük kiralık daireler sizin için tam da aradığınız türden. Bunun en önemli nedeni günlük kiralık dairelerin fiyatları konaklayacak kişi sayısına göre değişmemektedir. İstanbul’a günübirlik gelmeyip kısa ya da uzun süreli burada kalacak olan ve özellikle arkadaş grupları için günlük kiralık daireler oldukça hesaplı olacaktır.

Taksim günlük kiralık evlerde sıcak su, TV, internet, klima, mutfak gereçleri, beyaz eşya, temiz havlu ve çarşaf gibi hizmetler mevcuttur. Günlük daire fiyatını ödediğinizde anlaştığınız gün süresince tüm hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Bu konaklama seçeneğinin otellerden farklı bir özelliği yemeklerin hazır olarak sunulmamasıdır. Günlük kiralık dairelerde konaklayanlar kahvaltılarını ve yemeklerini kendileri hazırlamaktadır. Gerekli besin malzemelerini temin ettiğinizde dairenin mutfağında bulunan her türlü mutfak gereçlerini kullanarak kendi yemeğinizi pişirebilirsiniz.

Taksim günlük kiralık ev ilanlarına ulaşmak için konaklamayı düşündüğünüz yerde bir emlak dükkanına gidebilirsiniz. Günlük kiralık ev Taksim’de kolaylıkla bulabileceğiniz noktalardadır. Taksim’de kiralamayı istediğiniz daire ilanlarına internet aracılığıyla da ulaşabilirsiniz. İlanlardaki irtibat numaraları sayesinde hızla günlük daire kiralayabilirsiniz. Dairede kaldığınız süre boyunca kendinizde evinizde hissedin. Dairelerde yataklı misafir de ağırlayabilirsiniz. Günlük kiralık daire içerisinde birden fazla kişinin uyuyabileceği yatak ve diğer ekipmanlar mevcuttur.

Bir Cevap Yazın