Kod adı U.N.C.L.E Türkçe Dublaj 720P Full HD izle

.player

 

 

Bugün sinemada izlediğim harika bir yapıtı sizlerle paylaşıyorum. Filmin sonuna kadar pür dikkat izlediğim nadir filmlerden sadece biri. Filmde anlatılan olaylardan çekim aşamasından filmde kullanılan teknolojiye kadar sizleri aydınlatacağım.

Öncelikle filmin görüntü  yönetmeni sherlock filminin görüntü yönetmeni. Bu yüzden harika sahneler harika kesitler var filmde. Daha film ilk girişinde o iki araba sahnesi birbirleriyle kıyasıya kapışması muhteşem ötesi bir şey. Sanırım sadece bu sahneler internette milyonlarca tıklanacak. Film görüntü olarak bizde kesinlikle geçer not almaktadır.

Şimdi filmin konusu hakkında bir izleyen olarak sizlere özet geçmek istersek; film almanya rusya amerika soğuk savaş dönemlerinde geçmektedir aslında. Yani bu berlin duvarı olduğu yıllarda. Çok yetenekli bir amerikan ajanı olan amerikalı adam aslında en çok aranan bir suçlu olduğu için bunu yönetmek isteyerek ajan pozisyonuna getiriyorlar. Daha sonra ajana verilen çok önemli görev atom bombasının artık heryerde yapılabiletesini arttıran bir adamın kızına ulaşıp onu berlinden güvenli topraklara kaçırmaktır. Nitekim bunu gerçekleştiren adamın peşinde rusyanın en güçlü kgb ajanı düşer. Muhteşem bir ikilinin nefes kesen maceraları sizleri bekleyeceğinden emin olabilirsiniz. Bu kgb ajanı ile amerikan ajanı arasında büyük bir ittifak ile bu atım bombasının yapımı olan diski bulup teslim etmektir Yoksa dünyayı büyük bir tehlike beklemektedir. Diğer yandan tamirci kız ise bunlarla beraber olayın peşine düşmektedir. Kesinlikle başından sonuna hız kesmeden yaşanan aksiyon diğer yandan sahnelerin güler yüzle izleyeceğiniz tarafları sizi güldürecek. Diyologlar gerçekten çok iyi ve profesyonelce ayarlanmış.

İşte karşınızda kod adı uncle türkçe dublaj izleme fırsatı hemde hd biçimde. Bu fırsatı sizlere kimse sunmaz. Sadece bir adet yorum yaparak vip üyelerin yararlandığı ayrıcalıktan dediğimiz gibi sadece ve sadece 1 yorum yaparak sizlerde faydalanabilirsiniz. Unutmayın emeğin hakını her zaman verin ki sizlerde sahip çıkın izlerken zevk alın. kod adı uncle izlerken şaşıracaksınız bu denli güzel bir ajan filmi her zaman gelmemektedir vizyona ayriyetten şöyle birşey diyelim 7.6 imdb notu ile izleyenleri merak uyandırıyor. Bu nedenle izlenmesi git gide artıyor. Ama asla ve asla pişman olmassınız iyi seyirler. hd1filmizle.com  yönetimi

“Kod adı U.N.C.L.E Türkçe Dublaj 720P Full HD izle” üzerine 20 yorum

  1. ya filmi izledim şimdi muhteşem bişey ya hele o son sahnesi harika bişey. Bu arada hd olarak izledim teşekkürler. Kod adı uncle türkçe dublaj yüklediğiniz için tekrar teşekkürler çoğu sitede hep altyazılı ve sinema çekimi o yüzden bu site çok iyi.

  2. iyi yayınlar. Ancak mail adreslerine reklam verebilmek için bu sistem yanlış. Düzgün tag kullanımı ve ref5 vb sitelerde en iyi film izlememe sitesi gibi konular açarsanız daha çok hit alırsınız. Saygılarımla

Bir Cevap Yazın