The 100 4.Sezon 3.Bölüm izle | HD Film izle
Sitemizde şuan toplam 572 film bulunmaktadır.

The 100 4.Sezon 3.Bölüm izle

0
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2 Part 3 Part 4 Part 5Yorum yap

Bildiğiniz üzere kıyamet sonrası draması olarak tanımlanan bu harika diziyi sizler için The 100 4.Sezon 3.Bölüm izle olarak izlemeniz için yüklemiş bulunmaktayız. Bu bölümde dizinin pek çok ana karakterinin ne olacağını göreceksiniz. Çok fazla aksiyon içereceğinden emin olabilirsiniz. Çünkü bize gelen yorumlarda 2.bölümün aksiyonunun çok az olduğu yönündeydi belki de yönetmen şimdi bu aksiyonu sizlere göstermek istemiştir. O yüzden bu 4.sezon 3.bölüm de sizleri bol bol aksiyonlar bekliyor. Sabırsızlandığınız ın farkındayız. Grup liderlerinin 100 adet gönüllüyü yada oradan seçme kişileri dünyaya indirdiğinden beri pek çok kişinin hayatını kaybettiğini gördünüz bu bölümde pek çok kişinin aslında hangi nedenlerden dolayı öldüğünü ve bunun amacını ölmeselerdi neler olabileceği gibi şeyleri ayriyetten bol aksiyonlu sahneleri ile sizleri kendinizden alabilecek pek çok sahnenin olduğunu söylemeliyiz.
Radyasyon dan aşırı derecede etkilenen grup arkadaşlarını kurtarmak için bir sığınak araması içinde olan ekip lideri pek çok zorlukla karşılaşacak. Sığınak yani mağara ararken orada cehennem olabileceğini düşünüp ona göre hareket edecektir. Radyasyonun yaydığı hastalık git gide ölümcül hale gelmektedir. Bakalım nasıl göğüs gerecekler hep beraber izleyip görüyoruz.

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
The 100 4.Sezon 3.Bölüm izle

Bildiğiniz üzere kıyamet sonrası draması olarak tanımlanan bu harika diziyi sizler için The 100 4.Sezon 3.Bölüm izle olarak izlemeniz için yüklemiş bulunmaktayız. Bu bölümde dizinin pek çok ana karakterinin ne olacağını göreceksiniz. Çok fazla aksiyon içereceğinden emin olabilirsiniz. Çünkü bize gelen yorumlarda 2.bölümün aksiyonunun çok az olduğu yönündeydi belki de yönetmen şimdi bu aksiyonu sizlere […]

Tür: Bilim Kurgu Filmleri

Yapım: 2014-

IMDB Puanı: 7.8

Yönetmen: Jason Rothenberg

Oyuncular: Eliza Taylor, Bob Morley, Marie Avgeropoulos

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?