Senden Önce Ben Türkçe Dublaj 1080p izle | HD Film izle
Sitemizde şuan toplam 572 film bulunmaktadır.

Senden Önce Ben Türkçe Dublaj 1080p izle

0
( Yüksek Kalite )

Senden Önce Ben

Son dönemde yükselişte olan romandan uyarlanan filmlerin arasına katılan Senden Önce Ben filmi Jojo Moyes’in 2012 tarihli romanından uyarlanmıştır. 17 Haziran 2016 tarihinde vizyona giren filmin konusu ise kısaca şu şekilde anlatılabilir. Bacaklarını kullanamadığı için tekerlekli sandalyeye mahkum olan genç adam küçük bir kasabada yetişmiş genç bir kadına kendisine bakması için iş verir. Birbirinden önce hoşlanmayan ikilinin sonra birbirlerine aşık olmasıyla zorlu bir imtihan onları beklemektedir.

Senden Önce Ben Kadrosu

Filmin yönetmeni İngiliz yönetmen Thea Sharrock, Oscar adaylı görüntü yönetmeni Remi Adefarasin, editör John Wilson, kostüm tasarımcısı ise Jill Taylor olup bütün bu sayılan isimler Senden Önce Ben izle tavsiyesini haklı kılıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Emilia Clarke, Sam Claffin, Jenna Coleman gibi oyuncular bulunuyor.

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Senden Önce Ben Türkçe Dublaj 1080p izle

Senden Önce Ben Son dönemde yükselişte olan romandan uyarlanan filmlerin arasına katılan Senden Önce Ben filmi Jojo Moyes’in 2012 tarihli romanından uyarlanmıştır. 17 Haziran 2016 tarihinde vizyona giren filmin konusu ise kısaca şu şekilde anlatılabilir. Bacaklarını kullanamadığı için tekerlekli sandalyeye mahkum olan genç adam küçük bir kasabada yetişmiş genç bir kadına kendisine bakması için iş […]

Tür: 2016 Filmleri

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?