3 Aptal – 3 Ahmak – 3 Idiots Türkçe Dublaj izle | HD Film izle
Sitemizde şuan toplam 572 film bulunmaktadır.

3 Aptal – 3 Ahmak – 3 Idiots Türkçe Dublaj izle

0
( Yüksek Kalite )

3 Aptal

2009 yılı Hindistan yapımı 3 Aptal filmi komedi türündedir. Hindistan’ın en önemli okullarından birinde mühendislik bölümünde okuyan ve okul yurdunda aynı odada kalan 3 öğrenci arkadaşın hikayesini konu alan filmde her bir karakterin bölümünü seçme hedefi farklıdır. Farhan ailesinin isteğiyle bölümü seçmiş, Rancho makinelere olan tutkusu yüzünden ve Raju ise ailesini fakir hayattan kurtarma idealiyle bölümünü seçmiştir. Bu üçlü ve profesörleri arasında yaşananları konu alan film mevcut eğitim sistemini de eğlenceli bir dille eleştirmektedir.

3 Aptal Kadrosu

Yönetmenliğini Rajkumar Hirani’nin üstlendiği filmin öne çıkan oyuncuları ise Aamir Khan, Kareena Kapoor ve Boman Irani’dir. Hindistan’da en çok izlenen filmlerden biri olması ve Amerika’da da dikkatleri üstüne çekmesi filmin 3 Aptal izle tavsiyesini almaya hak kazanmasını sağlamıştır.

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
3 Aptal – 3 Ahmak – 3 Idiots Türkçe Dublaj izle

3 Aptal 2009 yılı Hindistan yapımı 3 Aptal filmi komedi türündedir. Hindistan’ın en önemli okullarından birinde mühendislik bölümünde okuyan ve okul yurdunda aynı odada kalan 3 öğrenci arkadaşın hikayesini konu alan filmde her bir karakterin bölümünü seçme hedefi farklıdır. Farhan ailesinin isteğiyle bölümü seçmiş, Rancho makinelere olan tutkusu yüzünden ve Raju ise ailesini fakir hayattan […]

Tür: Gençlik Filmleri, Genel, Komedi Filmleri, Müzikal Filmler

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?