The Martian Türkçe dublaj izle | HD Film izle
Sitemizde şuan toplam 572 film bulunmaktadır.

The Martian Türkçe dublaj izle

0
( Yüksek Kalite )

Marslı

Vizyon tarihi 2 Ekim 2015 olan ABD yapımı Marslı filmi, Mars gezegenine görevli olarak giden astronotların arasındaki Mark Watney’in şiddetli bir fırtına ardından arkadaşları tarafından öldüğü düşünülerek terk edilmesiyle başlamaktadır. Arkadaşlarının gitmesiyle Mars’ta yapayalnız kalan Mark elinde bulunan sınırlı olanaklarla dünyaya hayatta olduğuna dair bir işaret göndermeye çalışır. NASA ve bilim insanlarının Mark’ın dünyaya yeniden dönmesi için uğraşmasını konu alan film Marslı kitabından esinlenerek ortaya çıkmıştır.

Marslı Kadrosu

Marsta arkadaşları tarafından bırakılarak yalnız kalan başarılı astronot Mark’ı Matt Damon canlandırırken ona Sean Bean, Jessica Chastain, Jeff Daniels, Kate Mara ve Michael Pena gibi oyuncular eşlik etmektedir. Filmin yönetmenliğini ise Ridley Scott üstlenmektedir. Türün sevilen yönetmenlerinden olması Marslı izle tavsiyelerinin artmasına yardımcı olmaktadır.

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
The Martian Türkçe dublaj izle

Marslı Vizyon tarihi 2 Ekim 2015 olan ABD yapımı Marslı filmi, Mars gezegenine görevli olarak giden astronotların arasındaki Mark Watney’in şiddetli bir fırtına ardından arkadaşları tarafından öldüğü düşünülerek terk edilmesiyle başlamaktadır. Arkadaşlarının gitmesiyle Mars’ta yapayalnız kalan Mark elinde bulunan sınırlı olanaklarla dünyaya hayatta olduğuna dair bir işaret göndermeye çalışır. NASA ve bilim insanlarının Mark’ın dünyaya […]

Tür: 2016 Filmleri

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?