Muhammed Ali 2001 Yapımı Türkçe Dublaj | HD Film izle
Sitemizde şuan toplam 572 film bulunmaktadır.

Muhammed Ali 2001 Yapımı Türkçe Dublaj

0
( Yüksek Kalite )

Ali

2001 yılı ABD filmi olan Ali ülkemizde 15 Mart 2002 tarihinde vizyona girmiştir. Müslüman boksör Muhammed Ali’nin hayatını anlatan film son günlerde tekrar gündeme yerleşmiştir. 1964 yılında Cassius Clazy ismini taşıyan ve rakibini alt ederek boks sporunda dünyanın en iyisi ünvanını kazanan efsane isim takip eden on yıl boyunca tüm dünya tarafından ilgiyle takip edilen ve tanınan bir efsane haline gelmiştir. Ardından Müslümanlığı seçen ve Muhammed Ali adını alan ünlü boksör Vietnam Savaşı’na girmeyi reddettikten sonra şampiyonluk ünvanına el konulmuş ve spordan uzaklaştırılırmıştır.

Ali Kadrosu

Muhammed Ali rolünü başarılı bir şekilde üstlenen Will Smith’in başrolünde olduğu filmin yönetmenliğini ise Michael Mann üstleniyor. Ünlü boksörün hayatını izlemek isteyenlere Ali izle tavsiyesi verilebilir.

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Muhammed Ali 2001 Yapımı Türkçe Dublaj

Ali 2001 yılı ABD filmi olan Ali ülkemizde 15 Mart 2002 tarihinde vizyona girmiştir. Müslüman boksör Muhammed Ali’nin hayatını anlatan film son günlerde tekrar gündeme yerleşmiştir. 1964 yılında Cassius Clazy ismini taşıyan ve rakibini alt ederek boks sporunda dünyanın en iyisi ünvanını kazanan efsane isim takip eden on yıl boyunca tüm dünya tarafından ilgiyle takip […]

Tür: 2015 Filmleri

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?