Kar Küreyici Türkçe Dublaj Full izle | HD Film izle
Sitemizde şuan toplam 572 film bulunmaktadır.

Kar Küreyici Türkçe Dublaj Full izle

0
( Yüksek Kalite )

2013 yapımı Kar Küreyici filmi dram ve bilimkurgu türlerinin ikisi arasında da yer almaktadır. Temelleri önceden atılmış ve gelecekte başarısızlıkla sonuçlanmış bir deney yüzünden dünyadaki yaşamı büyük ölçüde yok olma noktasına getiren bir küresel ısınma meydana gelir. Dünyanın çevresi etrafında kesintisiz bir güçle dönecek olan tren hayatta kalmayı başarabilen insanlar için tek sığınak olacaktır. Fakat bu zorlukla geçen dünya düzeninde bile sınıf farklılıkları en büyük sorundur.

Kar Küreyici Kadrosu

Yönetmen koltuğunda Koreli Joon-ho Bong’un oturduğu bu bilimkurgu filmi Kar Küreyici izle şeklinde aratılarak izlenebilir. Filmin yıldız oyuncuları ise Chris Evans, Tilda Swinton, Jamie Bell, Ed Harris, John Hurt ve Octavia Spencer’dır.

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Kar Küreyici Türkçe Dublaj Full izle

2013 yapımı Kar Küreyici filmi dram ve bilimkurgu türlerinin ikisi arasında da yer almaktadır. Temelleri önceden atılmış ve gelecekte başarısızlıkla sonuçlanmış bir deney yüzünden dünyadaki yaşamı büyük ölçüde yok olma noktasına getiren bir küresel ısınma meydana gelir. Dünyanın çevresi etrafında kesintisiz bir güçle dönecek olan tren hayatta kalmayı başarabilen insanlar için tek sığınak olacaktır. Fakat […]

Tür: 2015 Filmleri, 2016 Filmleri

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?