Zootropolis: Hayvanlar Şehri HD izle | HD Film izle
Sitemizde şuan toplam 572 film bulunmaktadır.

Zootropolis: Hayvanlar Şehri HD izle

0
( Yüksek Kalite )

Zootropolis: Hayvanlar Şehri

10 Haziran 2016’da ülkemizde vizyona giren animasyon filmi Zootropolis: Hayvanlar Şehri medeni ve teknolojik ilerlemelere sahip olan hayvan topluluğunun yaşadığı şehirde yaşanan ilginç polisiye hikayesini içeriyor. Medeni memelilerin hayatını sürdürdüğü Zootropolis adındaki metropol Sahra Meydanı’ndan Tundra Kasabası’na kadar birçok gerçek doğal ortamı içermesiyle de ilgi çekiyor.

Zootropolis: Hayvanlar Şehri Kadrosu

Filmin yönetmenliğini daha önce başarılı iki animasyon filmi olan Karmakarışık ve Bolt filmlerinin de yönetmenliğini yapan Byron Howard üstlenmektedir. Animasyon severlerin Zootropolis: Hayvanlar Şehri izle tavsiyesine uyması gereken filmin Türkçe dublajını yapan isimler arasında ise öne çıkan isimler arasında Cem Yılmaz, Aysun Topar, Emrah Özertem, Özdemir Çiftçioğlu yer alıyor.

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Zootropolis: Hayvanlar Şehri HD izle

Zootropolis: Hayvanlar Şehri 10 Haziran 2016’da ülkemizde vizyona giren animasyon filmi Zootropolis: Hayvanlar Şehri medeni ve teknolojik ilerlemelere sahip olan hayvan topluluğunun yaşadığı şehirde yaşanan ilginç polisiye hikayesini içeriyor. Medeni memelilerin hayatını sürdürdüğü Zootropolis adındaki metropol Sahra Meydanı’ndan Tundra Kasabası’na kadar birçok gerçek doğal ortamı içermesiyle de ilgi çekiyor. Zootropolis: Hayvanlar Şehri Kadrosu Filmin yönetmenliğini […]

Tür: 2016 Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?