Batman v Superman: Adaletin Şafağı Full izle | HD Film izle
Sitemizde şuan toplam 572 film bulunmaktadır.

Batman v Superman: Adaletin Şafağı Full izle

0
( Yüksek Kalite )

Batman v Superman: Adaletin Şafağı

25 Mart 2016’da vizyona giren Batman v Superman Adaletin Şafağı filmi konusuyla dikkat çekiyor. Beraberinde getirdiği umut ve barış temasıyla özdeşleşen kahraman Superman neden olduğu savaş sebebiyle insanlık için büyük bir tehdit olmaya başlamışken Gotham şehrinin koruyucusu olarak efsaneleşen Batman’le girdiği mücadele yeni bir savaşın yaklaştığının habercisi oluyor.

Batman v Superman: Adaletin Şafağı Kadrosu

Yönetmen koltuğunda Zack Snyder oturan filmin en ilgi çekici yanı ilk kez iki efsaneleşmiş karakteri bir filmde buluşturuyor olmasıdır. Bu nedenle, aksiyon ve fantastik film severlerin Batman v superman adaletin şafağı izle tavsiyesine uyması gereken filmin başrolünü Ben Affleck ve Henry Cavill paylaşmaktadır.

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Batman v Superman: Adaletin Şafağı Full izle

Batman v Superman: Adaletin Şafağı 25 Mart 2016’da vizyona giren Batman v Superman Adaletin Şafağı filmi konusuyla dikkat çekiyor. Beraberinde getirdiği umut ve barış temasıyla özdeşleşen kahraman Superman neden olduğu savaş sebebiyle insanlık için büyük bir tehdit olmaya başlamışken Gotham şehrinin koruyucusu olarak efsaneleşen Batman’le girdiği mücadele yeni bir savaşın yaklaştığının habercisi oluyor. Batman v […]

Tür: 2016 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?