Yedek Parçalar Türkçe Dublaj full izle | HD Film izle
Sitemizde şuan toplam 572 film bulunmaktadır.

Yedek Parçalar Türkçe Dublaj full izle

0
( Yüksek Kalite )

Yedek Parçalar

2015 yılı ABD yapımı bir film olan Yedek Parçalar dram türü arasında öne çıkan filmlerdendir. Filmin konusu ise hayallerini gerçekleştirmek için liselerinde bir robot kulübü kuran 4 zeki ve yetenekli İspanyol lise öğrencisinin çık kısıtlı bir bütçeyle oluşturdukları proje ile NASA tarafından açılan bir yarışmaya katılarak bu yarışmada ülkenin en iyi robot üretici kurumu olan MİT ile karşı karşıya gelmesidir.

Yedek Parçalar Kadrosu

Yönetmen koltuğunda Sean McNamara oturan film Yedek Parçalar izle şeklinde aratılarak izlenebilir. Bununla birlikte, Marisa Tomei, Jamie Lee Curtis, Alexa PenaVega, George Lopez ve Carlos PebaVega’nın oyunculuğunu üstlendiği filmin yapımcıları George Lopez ve David Alpert’tir.

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Yedek Parçalar Türkçe Dublaj full izle

Yedek Parçalar 2015 yılı ABD yapımı bir film olan Yedek Parçalar dram türü arasında öne çıkan filmlerdendir. Filmin konusu ise hayallerini gerçekleştirmek için liselerinde bir robot kulübü kuran 4 zeki ve yetenekli İspanyol lise öğrencisinin çık kısıtlı bir bütçeyle oluşturdukları proje ile NASA tarafından açılan bir yarışmaya katılarak bu yarışmada ülkenin en iyi robot üretici […]

Tür: 2016 Filmleri

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?