Arınma Gecesi 3 Seçim Yılı Türkçe Dublaj izle | HD Film izle
Sitemizde şuan toplam 572 film bulunmaktadır.

Arınma Gecesi 3 Seçim Yılı Türkçe Dublaj izle

0
( Yüksek Kalite )


Arınma Gecesi film serisinin 3.filmi olan Arınma Gecesi: Seçim Yılı, 1 Temmuz 2016’da sinemaseverler ile buluşuyor.
Gerilim, korku türünde bir film serisi olan Arınma Gecesi, 1 saat 45 dakikalık süre boyunca bizleri kimi zaman gerecek, kimi zaman ise korkutacak.
Tüm dünyada 200 milyon dolarlık beklenmedik bir gişe hasılatı yakalayan filmin 3.serinin yeni filminde; Amerika’nın Yeni Kurucuları tarafından her yıl hayata geçirilen 12 saatlik anarşinin dehşet verici yeni bölümü gözler önüne seriliyor.
Yeni bölümde seçimlerde başı çeken bir senatörün hikâyesini izleyeceğiz. Arınma Gecesi’nin kaldırılması için kampanya yürüten senatör daha amacına ulaşamadan Arınma Gecesi gelip çatacak ve 24 saatlik özgürlüklerine veda etmek istemeyen suçlular dabu kez senatörü hedef alıyor olacak.

 

 

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Arınma Gecesi 3 Seçim Yılı Türkçe Dublaj izle

Arınma Gecesi film serisinin 3.filmi olan Arınma Gecesi: Seçim Yılı, 1 Temmuz 2016’da sinemaseverler ile buluşuyor. Gerilim, korku türünde bir film serisi olan Arınma Gecesi, 1 saat 45 dakikalık süre boyunca bizleri kimi zaman gerecek, kimi zaman ise korkutacak. Tüm dünyada 200 milyon dolarlık beklenmedik bir gişe hasılatı yakalayan filmin 3.serinin yeni filminde; Amerika’nın Yeni Kurucuları tarafından […]

Tür: 2016 Filmleri

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?