Mike ve Dave: Ah Bir Sevgili Yapsak izle | HD Film izle
Sitemizde şuan toplam 572 film bulunmaktadır.

Mike ve Dave: Ah Bir Sevgili Yapsak izle

0
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2Yorum yap

Amerika Birleşik Devletleri yapımlı olan bu 2016 komedi filmi karşımıza 8 Temmuz’da çıkacak.

Toplam süresi 98 dakika olan bu komedi filminin yönetmen koltuğunda Jake Szymanski bulunuyor.

Mike ve Dave: Ah Bir Sevgili Yapsak filminin detayları; Mike ve Dave Stangle eğlenceli partiler yapmaktan hoşlanan, fakat yıllarca her aile toplantısında olay çıkarabilmeyi başarmış iki kardeştir. Ablalarının Hawaii’de yapılacak düğününden önce babaları tarafından yanlış bir şey yapmamaları konusunda sertçe uyarılırlar ve ikisinin de düğüne yanlarında birer kadınla gelmeleri şart koşulur.

Bir aday bulmak için her yeri arayan, hatta televizyona bile çıkan bu iki kardeşin karşısına Tatiana ve Alice çıkacaktır. Ancak bu iki genç ve güzel kadın, iki kardeşin hesaplarını alt üst edecektir.

 

DİZİNİN AÇILMASI İÇİN 1 ADET YORUM ATMANIZ GEREKMEKTEDİR.

hd1filmizle

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Mike ve Dave: Ah Bir Sevgili Yapsak izle

Amerika Birleşik Devletleri yapımlı olan bu 2016 komedi filmi karşımıza 8 Temmuz’da çıkacak. Toplam süresi 98 dakika olan bu komedi filminin yönetmen koltuğunda Jake Szymanski bulunuyor. Mike ve Dave: Ah Bir Sevgili Yapsak filminin detayları; Mike ve Dave Stangle eğlenceli partiler yapmaktan hoşlanan, fakat yıllarca her aile toplantısında olay çıkarabilmeyi başarmış iki kardeştir. Ablalarının Hawaii’de yapılacak düğününden […]

Tür: 2016 Filmleri

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?