Denizdeki ateş Türkçe Dublaj izle 2016 | HD Film izle
Sitemizde şuan toplam 572 film bulunmaktadır.

Denizdeki ateş Türkçe Dublaj izle 2016

0
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2Yorum yap

2016 İtalya ve Fransa ortak yapımı olan Denizdeki Ateş filmi, Belgesel türünde bir filmdir. Senaryosunu yazan ve yönetmenlik koltuğunda oturan kişi Gianfranco Rosi adında Eritre’li bir yönetmendir.

Fire at Sea adıyla İngilizce olarak sunumunun yapıldığı bu film 2016 Berlin Film Festivali’nde Altın Ayı ödülünü kazandı.

108 dakika toplam süreye sahip olan bu filmin açıklaması şu şekilde; İtalya’nın Afrika sınırına en yakın toprağı olan Lampedusa adasında yaşayan bir balıkçı ailesini 20 yaşındaki çocuğuyla, gelen mültecileri tedavi eden bir doktorun özelinde, Avrupa’yı derinden sarsan mülteci krizi ve yaşanan büyük dramlar filmin konusunu oluşturuyor.

Vizyondaki diğer filmlerden içerik açısında farklı bir konuya sahip olan Denizdeki Ateş, farklı içeriklere merakı olan sinemasever kişilerin ilgisini çekebilir.

 

DİZİNİN AÇILMASI İÇİN 1 ADET YORUM ATMANIZ GEREKMEKTEDİR.

hd1filmizle

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Denizdeki ateş Türkçe Dublaj izle 2016

2016 İtalya ve Fransa ortak yapımı olan Denizdeki Ateş filmi, Belgesel türünde bir filmdir. Senaryosunu yazan ve yönetmenlik koltuğunda oturan kişi Gianfranco Rosi adında Eritre’li bir yönetmendir. Fire at Sea adıyla İngilizce olarak sunumunun yapıldığı bu film 2016 Berlin Film Festivali’nde Altın Ayı ödülünü kazandı. 108 dakika toplam süreye sahip olan bu filmin açıklaması şu şekilde; İtalya’nın […]

Tür: 2016 Filmleri

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?