Labirent: Alev Deneyleri Türkçe Dublaj Full izle | HD Film izle
Sitemizde şuan toplam 572 film bulunmaktadır.

Labirent: Alev Deneyleri Türkçe Dublaj Full izle

0
( Yüksek Kalite )

Herkesin merakla beklediği bir film olan labirent serisinin ikinci filmi alev deneyleri bu sezona çok ses getireceğe benziyor. Labirent serisi diyoruz çünkü 2. film i de çıktı. İlk filmini izleyenler bilir bu kadar güzel kurgu ve senaryo çok nadir görünen bir olay. Labirent ölümden kaçış filmini hatırlamak isteyenlere biraz anlatayım. Herkes düştüğü ıssız bir yer olduğunu düşünün. Burdan kaçmak için tek gereken şey sabahın belli saatlerinde açılan tünel yani labirent girişi. Buraya girerek bir bilinmeze doğru yelken açmak. Burası ölüm kalım yeri de diyebiliriz. Bir çok kişi labirentlerin içinden çıkamadığı için yaşamına son vermişti.

Labirent kaçış filminde en son yeni gelen biri tüm dengeleri alt üst ederek oradan çıkmanın yolunu gece de orada kalmaya bağlar ve o gece orada kalırlar fakat şöyle bir şey vardır tünelde yaratıklar ve korkunç şeyler gezer geceleri. Bunlara rağmen en sonunda haritayı tamamlayarak labirent içinden çıkmayı başarırlar. Fakat bunu sadece bir deney olduğunu anlayan gup başka bir deney için tekrar zorla alı koyulurlar . İşte bu seri de labirent alev deneyleri sinema çekimi izle dır . Sizlere yepyeni bir macera ile başarılar dileriz bu film kesinlikle izleyenlerin macera sevenlerin bilim kurgu sevenlerin hakkını fazlasıyla verecektir inanıyoruz.

FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Labirent: Alev Deneyleri Türkçe Dublaj Full izle

Herkesin merakla beklediği bir film olan labirent serisinin ikinci filmi alev deneyleri bu sezona çok ses getireceğe benziyor. Labirent serisi diyoruz çünkü 2. film i de çıktı. İlk filmini izleyenler bilir bu kadar güzel kurgu ve senaryo çok nadir görünen bir olay. Labirent ölümden kaçış filmini hatırlamak isteyenlere biraz anlatayım. Herkes düştüğü ıssız bir yer […]

Tür: 2015 Filmleri

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?